Мелодія кохання О&А – 7 нот до ідеального весілля

Вихідні дані — наречені звернулися до нас із проханням зробити сучасне весілля з українськими традиціями та європейським оформленням. Багато квітів та свічок в декорі, високі композиції на столах та дуже ніжний букет нареченої.

Закохані розповіли нам свою історію кохання – вони познайомилися під час виступу Ramelia в Києві, куди приїхали з різних куточків України – Чернігова і Львова.
Ми вирішили обов’язково скористатися цією інформацією для написання тексту виїзної церемонії та розробки концепції декору.

Після обрання місця проведення весілля ми визначили кольорову гамму, свіжість м’яти та ніжність персика як найліпше відтіняли молодість та закоханість нашої пари.

Оскільки наречена дуже прив’язана до свого дому, було вирішено виїзну церемонію провезти там. А саме святкування тривало в Самогонній ресторації Губернія. На першому поверсі якої ми  розташували зону  відпочинку та кенді бар, на другому —  йшов банкет, а  на подвір’ї, серед мальовничих краєвидів на гостей очікували гриль бар, танцювальний майданчик, зона відпочинку для дітей та зона церемонії обміну обітницями.

Стилістика весілля та його концепція були б неповними без образу нареченої. Весільна сукня з кордовим мереживом, корсетом бюстьє та А-образною спідницею, вишукані прикраси та довга фата зробили образ нареченої легким та ніжним.

Мелодія кохання О&А лунала і з показу лав сторі, і з світлового екрану під час малювання  світлом і під час запальних  танців, і під час вогняного  шоу.

Все це не було би можливим, без злагодженої  роботи нашої команди. Команди Eli’s brides!